Kale Karot, faaliyetlerine başladığı 2015 yılından bu yana, bütünlük ve sonuç odaklı çalışmaları ile hizmet vermektedir. En karmaşık çalışma ortamları ve projelerde bile ortaya çıkan teknik zorlukların üstesinden, yenilikçi ve profesyonel çözümleri sayesinde gelen Kale Karot bunu güvenliğe, kalifiyeli ekip ve ekipmana yaptığı yatırımla başarmaktadır. Sektöründe verdiği hizmetleri ve firmayı, geleceğe taşımak ve büyütmek için gerekli liderlik, iç görü ve anlayışı sağlayan zengin bir deneyime sahiptir.

Altyapı, tüneller, endüstriyel tesisler, çelik yapılar ve daha bir çok projede kaliteli iş anlayışı ile taahhüt ve çözüm odaklı mühendislik yapılması hedef bilen Kale Karot ; çevreye, insan sağlığı ve güvenliğine duyarlı olup sahip çıkmaktadır. Her alanda maksimum kaliteyi hedeflemek, kuruluşların ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak Kale Karot’ nun temel politikasıdır.

Kurulduğu günden günümüze kadar sahip olduğu büyüme ivmesini, önümüzdeki yıllarda artırarak sürdürmek kararlılığındaki Kale Karot gelecekteki başarılarını ülkesi insanı ile paylaşmayı hedeflemektedir.

Endüstriyel tesisler, çelik yapılar, tüneller, altyapılar ve daha birçok mühendislik projesinde maksimum kaliteyi hedefleyen uzman Kale Karot, sektörde iyi bir isim ve itibar oluşturmuştur. Operasyonel başarı ile sektördeki konumunu yıllardır korumaktadır. Çalışma deneyimi ile bilgi birikimi, sorun çözücülerden oluşan harika bir ekibin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Dürüstlük, saygı ve bağlılık, faaliyetlerinin her alanına kazınmış en temel değerler ve yol gösterici ilkelerdir.

Her türlü faaliyetimizde; müşteri odaklılık, güven, farklılık, öncülük, sürekli gelişim, yasalar ve etik değerlere uyum prensiplerinden ödün vermeksizin bugün olduğu gibi yarın da tamamladığımız işler ve Kale Karot markasıyla gurur duyabilmek.

Operasyonel mükemmellik, sürdürülebilirlik, başarı taahhüdü ile müşterilerine kesinlikle son teknoloji teçhizat filosu sunmaktan gurur duyan Kale Karot’un entegre iş modeli, kapsamlı bir hizmet portföyü sunulmasını sağlamaktadır. İş tanımı ve yönlendirmeye yardımcı kurumsal değerler belirlenmiştir. Bu değerler, firma temellerini oluşturmaktadır. Kültür, hedef ve yüksek kurumsal standartları destekleyici bir biçimde büyümeye, yeni zorluklar ile başa çıkılmasına ve teknolojiyi geliştirmeye olanak tanır.

Kapsamlı deneyimi sayesinde alanında uzmanlık oluşturan Kale Karot, sektörün benzersiz zorlukları ile yetenekli, bilgili personel ve sektördeki teknolojik olarak en gelişmiş varlıkların bir kombinasyonu aracılığıyla nasıl başa çıkılacağını çok iyi bilmektedir. Birlikte daha güçlüyüz felsefesi, yalnızca şirketin ekip odaklı karakterini değil, aynı zamanda çalışma şeklini de tanımlamaktadır. Yaklaşımı ile müşterileri için somut faydalar sağlayan Kale Karot’un, firma misyonundan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

• En kaliteli firma olmak ve firma değerini sürekli artırmak
• Çevreye ve insan sağlığına duyarlı olmak
• Projenin ihtiyaç ve beklentisini en mükemmel şekilde karşılamak
• Değerli müşterileri için tercih edilen, güvenilir bir iş ortağı olma iddiasını sürdürmek
• Hedeflerine ulaşırken aynı zamanda müşteri memnuniyetini sağlamaya odaklanacak kararlı ve motive çalışanlar ile hizmet sunmak
• Verimliliği arttırmak
• Düşük maliyet avantajı ile kaliteli hizmet sunmak
• Gelişmiş planlama ve güvenlik sunmak
• Daha güvenli ve daha etkili çözümlerle sonuçlanması açısından, zorluklarla başa çıkmanın yeni yollarını bulma konusunda ileriye dönük ve yaratıcı olmak
• Rekabetçi davranarak, üstün sonuçlar sunmak için disipline odaklanmak
• Tüm projelerde, uluslararası standartlarda hizmetler gerçekleştirmek